Dlouhé řasy se zárukou

0
1566

Rozhodla jsem se vyzkoušet na vlastní kůži zázrak, zvaný sérum na řasy. Už nám tu redakcí proběhlo několik sér, tak jsem byla zvědavá, co je nového.

Pořídila jsem si 4 a nejdříve jsem vyzkoušela, jak na to budu reagovat. Mám totiž citlivé oči a jak vím, některé séra štípou v očích a ty po nich červenají. Takže jsem si zkoušela sérum nanášet 2 dny vždy jedno na jedno oko s odstupem dvou týdnů. To abych viděla reakci a aby bylo jasné, že séra nereagují spolu navzájem.

Musím uvést, že všechna ta, která mají tu tenkou štětinku na nanášení, mě štípala v očích a oči mi dost začervenaly. Po jednom v černém obalu se mi dokonce udělaly tmavé kruhy pod očima a jedno další (taky v černém) mě doslova pálilo. Jediné sérum, které mi oči nedráždilo, bylo zlaté sérum DiAngelo. Oči nezčervenaly, žádné tmavé kruhy se mi neudělaly, tak jsem ostatní odložila – nejsem přeci blázen abych zkoušela něco, co mě pálí a rudnou mi po tom oči – a začala testovat No1 Lash.

 

Sérum má hezkou krabičku a uvnitř je leták s návodem k použití v několika jazycích. Samotný flakon je zlatý a taky celkem hezký. Rozhodně vypadá dobře na poličce v koupelně. Samotné sérum je bezbarvé, nemá žádný zápach ani vůni, podle které byste jej mohly specifikovat. Má super aplikátor, kterým na jedno namočení obtáhnete všechna 4 víčka – tam, kam si dáváte linku. Sérum asi po minutě zaschne a můžete se normálně nalíčit – nemá to na růst žádný vliv.

V návodu se píše aplikovat dvakrát denně – ráno a večer, tak jsem to tak dělala. Nejdřív máte asi týden pocit jakoby tlaku ve víčkách, ale to je zřejmě způsobeno tím, že řasy začínají absorbovat všechny ty ingredience a začínají růst. Pořád nic nepálilo ani nečervenalo, tak jsem byla ráda. Zhruba druhý – třetí týden jsem si začala říkat, že to začíná fungovat. Výrobce říká, že řasy rostou o asi milimetr za měsíc, a to by tak asi mohlo odpovídat. Rozhodně jsem docela brzy měla pocit, že řasy tmavnou.

Po asi dvou měsících už jsem jasně viděla, že jsou řasy delší. Začaly mi růst i ty tenoučké světlé řasičky, které taky ztmavly, takže to opticky vypadá, že řasy zhoustly. A to je super.

Poslední fotku, kterou taky přikládám, jsem udělala po 4 měsících. I když se píše, že řasy rostou až 6 měsíců, myslím že už i tohle je super. Za mě můžu No1 Lash fakt doporučit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here